Digitální marketing

Digitální marketing už dávno není novinkou. Pokud chcete ve světě internetu něco znamenat, neobejdete se bez něj. Říkají vám něco pojmy SEO, PPC, webdesign, správa sociálních sítí či PR články? Všechno jsou to aktivity online marketingu a pro propagaci velmi důležité oblasti.

Responzivní webdesign a tvorba webů

První, s čím se návštěvníci internetu setkávají, jsou zpravidla vaše webové stránky. Jen správně vytvořená webová prezentace má tu moc potenciálního zákazníka zaujmout a udržet. Vytváříme responzivní i klasické webové stránky, microsite, rozsáhlé e-shopy a portály. Na výrobě stránek se podílejí nejen grafici ve spolupráci s UI/UX architekty, ale také analytici a samozřejmě nemohou chybět programátoři. Na konec prochází každý web testem uživatelské použitelnosti. Mimo jiné také zajišťujeme veškeré přidružené služby jako technická podpora, hosting, registrace domén a další služby.

Sociální sítě

Na sociálních sítích tráví 90 % lidí v Česku i několik hodin denně. Proč tedy toho nevyužít k propagaci? Poradíme vám, jak na to, zpracujeme plán propagace nebo poskytneme konzultace. Pomocí Facebook Ads vám vytvoříme reklamu na míru, zpropagujeme post či oslovíme fanoušky vaší stránky. Postujeme na Facebooku, tweetujeme na Twitteru, zakládáme profily na LinkedInu či vkládáme videa do vašeho Youtube profilu.

Content marketing

Content marketing jde ruku v ruce s digitálním marketingem. Naše reklamní agentura ví, jak je obsah důležitý. Proto zajišťujeme pro své klienty veškeré služby content marketingu. Píšeme texty pro weby, vymýšlíme reklamní slogany, připravujeme PR články na weby i do tisku. Ne nadarmo se říká „content is king“!

Zákaznické soutěže

Zajímají vás zákaznické soutěže? Naše reklamní agentura navrhuje a připravuje zákaznické soutěže pro vás na míru. Vytvořené soutěže probíhají formou hry (pexeso, puzzle, různé tematické kvízy apod.). Jako výhru získávají zákazníci věcné ceny, které zvyšují povědomí o vaší značce, budují loajalitu zákazníků nebo jen zvyšují vaše prodeje. Samotné soutěže pak probíhají na webových stránkách, Facebooku či prostřednictvím mobilní aplikace.

PPC/RTB/SEM Marketing

Vedle neplacené propagace na internetu se zabýváme i klasickou placenou reklamou. Pouštíme se do bannerů textových, statických, animovaných i video bannerů. Nastavujeme také PPC reklamy přes systém Sklik či Google AdWords. Na základě, marketingového výzkumu, analýzy a vámi stanového rozpočtu dokážeme vybrat tu nejvýhodnější variantu reklamy.

Optimalizace pro vyhledávače (SEO)

SEO je jednou z nejdůležitějších činností online marketingu. Pomocí SEO zvyšujeme návštěvnost, online prodeje na vašem webu a také lepší dohledatelnost přes vyhledávače. Základem optimalizace je analýza klíčových slov doplněná budováním zpětných odkazů a tvorbou hodnotného obsahu. Specialisté naší reklamní agentury lehce zvládají on i off page faktory, které skloubí dohromady a celkový efekt je pak neuvěřitelný.

Webová analytika

Pomocí webové analytiky dokáží naši online specialisté sledovat chování návštěvníků vašeho webu, měřit jej a v neposlední řadě také vyhodnocovat. Víte tedy přesně, co se na vašem webu děje – kde se zákazníci pohybují nejčastěji nebo kde se v orientaci stránky ztrácejí a mnoho dalších důležitých informací. Na základě toho porozumíte potřebám a přáním zákazníků. Webová analytika vám tak pomůže snížit náklady a zvýšit výnosy. A to se vyplatí ne?!