DTP a kreativa

U nás v reklamní agentuře se fantazii meze nekladou, jednoduše zpracujeme jakékoli zadání. Tým špičkových grafiků a kreativců vám vytvoří unikátní a nápaditou grafiku. Svými návrhy dokážeme upoutat a přitáhnout pozornost vaší cílové skupiny. Potřebujete připravit podklady pro online či offline propagaci? Veškeré grafické zpracování vám vytvoříme přesně na míru.

Kreativa

Kreativita, fantazie a tvůrčí myšlení je pro naše kreativce nezbytná. Mraky nápadů vkládáme do reklamních sdělení, která jsou unikátní a fascinující. Navrhujeme loga, vytváříme logo manuály, kompletujeme brožury a katalogy, vymýšlíme prospekty a mnoho dalších činností. Nejčastěji pak kombinujeme různé formy propagace. Výsledný dojem proto musí být co nejúčinnější, graficky jednotný a pro vás co nejefektivnější.

DTP studio

Máte nápad, ale nevíte, jak jej realizovat? Naši DTP specialisté si s tím hravě poradí. Dlouholeté zkušenosti v oboru pomáhají naší reklamní agentuře vytvořit práce, které jsou pro vybrané médium přesně šité na míru. Důležitá je zejména použitelnost pro daná média a technická zručnost zpracování. Blízká spolupráce týmu grafiků pak dotvoří výsledný efekt.