Eventy

Pořádání a vymýšlení eventů je časově náročná a kreativní činnost. Většina společností se raději obrací na naši reklamní agenturu, než aby se „pokusila“ akci vymyslet a naplánovat sama. S pořádáním různých eventů máme hromadu zkušeností. Pořádáme eventy zábavné, tematické, unikátní, luxusní či náborové. Nejčastěji připravujeme firemní večírky, teambuildingy pro zaměstnance a partnery nebo akce pro veřejnost. Nebráníme se ale ničemu!

Akce pro veřejnost

Pořádáním akcí pro veřejnost pomáháme klientovi v brand buildingu. Většinou se jedná o jednodenní akce, jako jsou promo a roadshow. Pro klienta zajišťujeme celý komplex služeb včetně zajištění hostesek, výběru vhodného místa odpovídající cílové skupině a cíli akce. Cílem těchto akcí bývá podpora společnosti a značky klienta, podpora zavedení nového výrobku nebo stávajících produktů a promování novinek.

Team building

Oblíbenou aktivitou je zejména teambuilding, který pořádáme pro zaměstnance klienta. V rámci teambuildingu dochází k budování a upevňování vztahů mezi zaměstnanci navzájem. Pro zaměstnance klienta připravují specialisté reklamní agentury různé sportovní vyžití, zábavné aktivity ve formě her, kvízů a soutěží. Zajišťujeme kompletní realizaci akce od výběru místa, přípravy programu a aktivit přes vytvoření a rozeslání pozvánek až po kompletní cateringové služby včetně příjemné obsluhy.

Firemní večírky

Oblíbenými akcemi zejména mezi zaměstnanci a obchodními partnery jsou firemní večírky. Pořádáme různé akce od vánočních večírků, jubilejních a výročních oslav až po „open party“ nových poboček apod. Stejně jako u všech eventů zajišťujeme i zde kompletní full servis včetně koordinace.