Merchandising

Merchandising je činnost, která prochází reklamní agenturou napříč. Právě pro oblast merchandisingu je důležitým článkem nákupčí. Naši nákupčí působí jak na území České republiky, tak také v celosvětovém měřítku. Díky dlouhodobým zkušenostem a znalostem lokálních i mezinárodních trhů zajistíme cokoli, co si zákazník přeje. Jakmile produkt získáme, můžeme z něj vytvořit dárkový či marketingový předmět dle přání klienta.

Nákup reklamních předmětů

Pro naše klienty nakupujeme, vybíráme a dodáváme širokou škálu reklamních a dárkových předmětů. Některé předměty jsou atypické jiné nikoli. Zajišťujeme předměty od jednotlivých kusů až po stovky tisíc. Zakázková výroba či výroba prototypů není pro naši reklamní agenturu nic neobvyklého. Navštěvujeme také různé produktové veletrhy po celém světě, kde sbíráme vzorky a umisťujeme je do vlastních skladů. U některých produktů jsme dokonce výhradními dovozci do České republiky.

Dodání, proclení a distribuce

Jsme full servis reklamní agentura a proto poskytujeme ke každému nákupu plný servis. Ten se skládá z opatření produktu, dodání do Česka včetně proclení a uskladnění v našich skladech, potisku dle přání klienta a konečné distribuce ke klientovi.

Kontrola kvality

Objemy produktů, které nakupujeme, jsou obrovské. Proto je na místě pečlivá kontrola. Naši specialisté na kvalitu věnují kontrolám nakupovaných předmětů zvláštní péči. Jeden nekvalitní předmět může pokazit celou zakázku a spokojenost klienta.