Packaging

Výroba obalových materiálů vyžaduje ohromné množství kreativity a technické zručnosti. Naši specialisté se zaměřují především na praktická, nápaditá a zajímavá řešení. Každý obal navrhujeme na míru konečnému zákazníkovi, oboru působení výrobku, ale také přáním a požadavkům klienta. Aby byla služba komplexní, zajišťujeme také správnost technických dat a distribuci k zákazníkovi.

Zkušenosti

Naše reklamní agentura se již více než dvacet let zabývá službou packaging. Zkušeností máme pěknou řádku. Úzká spolupráce s výrobcem obalových materiálů je zde nezbytná. Jedním z našich nejznámějších klientů je kosmetická společnost Astrid, pro kterou zajišťujeme obaly již řadu let. Pro výrobce energetických nápojů X-Drink jsme připravili veškerý obalový materiál jejich drinků. Mimo jiné máme také zkušenost s výrobou obalů pro ochranné a impregnační přípravky společnosti Isokor.

Kreativa

Kreativa se projevuje už při návrhu obalů. Jedná se o kreativu specifickou, která musí zaujmout, zároveň být praktická a obsahovat důležitá technická specifika v dané oblasti. Umíme si poradit s různými omezeními, netypickými parametry či zvláštními specifikacemi. Specialisté a kreativci naší reklamní agentury mají s výrobou letité zkušenosti. Dokáží tedy ve spoustě případů poradit a navrhnout tu nejlepší cestu ke spokojenosti.

Výroba

K výrobě námi navržených obalů využíváme výrobce, se kterými dlouhodobě spolupracujeme. Proto, abychom zajistili tu nejlepší cenu a co nejvyšší kvalitu, se obracíme na výrobce nejen v Čechách, ale i v zahraničí. Vybranému výrobci potom jen připravíme tisková data a zadáme obal do výroby. Díky dlouhodobé spolupráci dokážeme klientům zajistit poměr ceny a kvality velmi efektivně.

Distribuce

Distribuce je posledním článkem výrobního procesu obalů. Pro naše klienty zajišťujeme předání vyrobených obalů přímo do jejich rukou ke kompletaci. Druhou variantou může být využití skladů a personálu reklamní agentury, kde konečný produkt smontujeme a připravíme sami k expedici. Nakonec jen zbývá dodat hotový produkt do distribuční sítě.