Produkce a postprodukce

Jak samotný název reklamní agentury napovídá, zajišťujeme svým klientům komplexní in-house služby, kam patří také činnost produkce a postprodukce. Vyrábíme televizní a rozhlasové spoty, sponzorované odkazy, video upoutávky a v neposlední řadě také webové prezentace či hudební klipy. Potřebujete jen poradenství? Tým našich specialistů vám ochotně poradí, jaké pozadí scény zvolit, jaké zvukové kulisy použít či jak správně nasvítit scénu.

Zázemí

Zázemí společnosti tvoří veškerá audiovizuální a zvuková příslušenství včetně kamer, osvětlení apod. Také jsou zde pracoviště s nahrávacím prostorem (Avid PRoTools HD), kompoziční a triková pracoviště či střižny (Autodesk flame/smoke, AVID Symphony, Adobe Premiere Pro). V případě potřeby zvládneme zajistit celé produkční a výrobní štáby. Disponujeme také mimo jiné vlastním okruhem scenáristů, režisérů, kameramanů a VFX pracovníků.

Výroba audiovizuálních děl

Výroba audiovizuálních děl představuje velkou část naší produkce a postprodukce. Vytváříme televizní reklamní spoty, sponzorské odkazy, dokumentární snímky, korporátní internetová videa či webové prezentace. V rámci komplexnosti poskytují naši kreativci také animační práce a grafiku ve formátech 2D a 3D.

Výroba zvukových spotů

Zajišťujeme kompletní a profesionální zpracování zvuku v digitální podobě. Vyrábíme rozhlasové, televizní a zvukové spoty, hudební nahrávky, klipy a mnoho dalšího dle přání klienta. Díky vlastním zvukovým a nahrávacím studiím je práce specialistů reklamní agentury efektivnější a jednodušší. Zvukové záznamy zpracováváme pomocí moderních systémů, které umožňují následnou editaci a úpravu zvukové stopy díla.

Pronájem kamerové techniky a příslušenství

Jednou z doplňkových služeb je pronájem techniky a příslušenství. K pronájmu nabízíme veškerou kamerovou techniku pro natáčení různých televizních a filmových projektů. Ať už se jedná o natáčení celovečerních projektů, seriálů, reklamních spotů až po všemožné reportáže a dokumentární pořady. Standardní zpracování obrazu kamerové techniky je v HD kvalitě.