Technologie zpracování a postup

Zejména technologické zpracování vyžaduje mnoholeté zkušenosti především u atypických a složitějších zakázek. Produkční specialisté naší reklamní agentury připraví a stanoví to nejlepší řešení pro každou zakázku zvlášť. Zpracování nastavujeme tak, aby bylo časově co možná nejrychlejší, v nejlepší možné kvalitě a samozřejmě také nejlevnější.

Stanovení ceny

Jako reklamní agentura máme na trhu silnou vyjednávací pozici. Zajišťujeme obrovské objemy tisků, a proto jsme schopni vyjednat výhodné ceny bez ztráty kvality. Dennodenně zpracováváme cenové kalkulace tiskovin, výrobků, vzorků a mnoho dalšího dle potřeb a přání našich klientů.

Logistika zakázky

Každá zakázka se liší. Ať už je to technikou zpracování, grafikou či logistikou. Samotný výrobní proces je standardizovaný a osvědčený. Vytvořený vizuální návrh zakázky překlápíme v první fázi do tiskových dat a předáváme tiskárně k výrobě prototypu (vzorku). Požadovaný vzorek pečlivě kontrolujeme a zadáváme v celém objemu do výroby. Hotový výrobek zkontrolujeme a poté předáme přímo klientovi, dodáme na pobočky, vylepíme na reklamní plochy nebo zavezeme do odběrných míst.